найближчий офіс

якщо ні, змініть

Договірна робота

Усе, що не вказано у договорі – усього лише намір сторін.
Ми готуємо договори, які захищають!

ВАРІАНТИ РІШЕНЬ ВАРІАНТИ РІШЕНЬ
ДЕТАЛІ & НЮАНСИ ДЕТАЛІ
РОЗРОБКА
 • підготовка тексту договору
 • написання додаткових угод
 • розробка виходу із договору

Ціна – від 1000 грн

Замовити

АУДИТ
 • відповідність закону
 • захист від ризиків
 • захист інтересів

Ціна – від 1500 грн

Замовити

СУПРОВІД
 • контроль виконання умов
 • розробка заходів примусу
 • розрахунок санкцій

Ціна – від 2000 грн

Замовити

► Як договір мінімізує ризики?
► Які послуги надаються у межах договірної роботи?
► Яка зі сторін має надавати проект договору?
► Що краще: розробити договір або взяти шаблон з Інтернету?


Неминучим процесом ведення господарської діяльності підприємства є вступ в правовідносини з іншими підприємствами або особами.
Домовляючись про постачання або продаж, наданні послуг або виконанні робіт, ми тим самим укладаємо договори. А чи вміємо ми робити це правильно?

👉 У цьому відео ми поговоримо про правила та особливості договірної роботи.
Договірна робота включає: супроводження переговорів; розробка типових і складних договорів; написання додаткових угод; підготовка ексклюзивних угод; аудит ефективності умов договорів; правовий висновок за договором; оцінка захисту від правових ризиків; заходи щодо виконання договорів.
Загальне правило таке: проект договору надає сторона, яка здійснює постачання товару або виконує роботи / надає послуги. Винятком є робота з торговельними мережами, які працюють на підставі 'своїх' договорів. До речі, Ви не замислювалися, чому мережі працюють за <своїми> договорами? Тому, що ті відображають механізм роботи такої мережі та захищають, у першу чергу, її інтереси.
Єдиною перевагою договору з Інтернету є те, що він безкоштовний. А безкоштовне не може бути якісним. Такий шаблон не відображає Ваших реальних домовленостей, має низку прогалин, не містить чіткий механізм захисту сторони за договором. В яких випадках Ви читаєте договір? Тоді, коли шукайте умови, що захищають Вас. Сильний договір – той, що розроблений під Вас практикуючими юристами, які мають досвід супроводження та реалізації договорів.

З цією послугою замовляють


Чому обирають нас?

Нас рекомендують

фото Пузько
Сергій Пузько. Компанія “Еко-посуд Україна”
Звернувся в firm.ua для ведення бухгалтерії. Дякую, що допомогли вирішити і безліч інших проблем. Дуже подобається наша співпраця. Раджу всім знайомим!
фото Кущ
Михайло Сенддігер
Співпрацюємо з компанією вже дуже давно! Але за роки роботи не помітив недоліків. Дуже подобається їх порядність, точність, оперативність. Вони справжні професіонали!
фото Тараненко
Сергій Тараненко. Компанія “Етек Плюс”
Співпрацюємо з firm.ua давно! Подобається наша спільна робота - все чітко і злагоджено! За час співпраці жодного разу не виникало ніяких претензій. Бажаємо далі продовжувати наше партнерство!
фото Серов
Володимир Сєров. Компанія “Зенітбут”
Працюємо з Firm.ua вже 3 роки. Чітко і якісно ведуть бухгалтерію - не виникало жодної проблеми. Дуже подобається наша співпраця і хотілося б у подальшому її тільки зміцнювати.
фото Непомящий
Микола Непом’ящий . “Український центр аналізу ресурсів”
Давно знайомий з цією компанією. Завжди ефективна, швидка і якісна робота - тому штатний бухгалтер мені не потрібен! У компанії дуже висока якість послуг за нормальними ринковими цінами.
[contact-form-7 404 "Not Found"]

  Пропозиция дня

  Отримай 50% кешбек

  за свое хорошее поведение


   ЗАЯВКА НА ПІДБІР ПРОЕКТУ

   Заявник

   ПРОПОЗИЦІЯ

   Проєкт

    ЗАЯВКА НА ФІНАНСУВАННЯ

    ЗАЯВНИК

    ПОПИТ

    Проект