ЧЕРГОВЕ «ПОКРАЩЕННЯ» - ЗМІНА КВЕДІВ | Дніпро, Київ, Матеріали, Одеса, Харків | FIRM.UA

найближчий офіс

якщо ні, змініть

Чергове «покращення» – зміна КВЕДів

Керуючись загальною концепцією нинішньої влади чиновники приготували чергове «поліпшення» для бізнесу: з 1 січня 2012 вступив в силу новий класифікатор видів економічної діяльності ДК 009:2010. Відповідно до Наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики № 457 від 11.10.2010 старий КВЕД ДК 009:2005 втратить силу з 31 грудня 2012 року.

Держспоживстандарт пояснює такий перегляд «швидким розвитком технологій, особливо в сфері інформаційної та телекомунікаційної діяльності, появою нових типів спеціалізації компаній, поділом праці, новими концептуальними підходами до класифікації професійних та адміністративних послуг».

Слід відразу обмовитися, що старі і нові коди видів економічної діяльності відрізняються. На цю трансформацію суб’єкти господарювання повинні звернути особливу увагу. Адже коди діяльності за КВЕД використовуються в сферах оподаткування, бухгалтерського обліку, соціального страхування. Необхідність вказувати код виникає при реєстраційні дії, здачі звітності, визначенні особливостей оподаткування тощо.

Так що ж необхідно робити? Ми вже майже дійшли до «екватора» року і зараз саме час провести процедуру зміни старих кодів КВЕД. Не варто затягувати з даним процесом, тому що вже з осені чекають черги у держреєстраторів і в управліннях статистики.

Тих, хто не встигне до кінця 2012 року, з 1 січня чекають проблеми з відкриттям та обслуговуванням рахунків в банках, засвідченням документів у нотаріусів і, знову ж, неприємності з податковими органами.

Якщо Ви прийняли рішення провести зміну КВЕД, звертайтеся до фахівців АКГ «ФінІнКом» і вони оперативно і не дорого проведуть цю реєстраційну процедуру.

Звертаємо увагу, що процедуру зміни КВЕД не потрібно проходити підприємствам, зареєстрованим в 2012 році.

Стаття опублікована у «Бюлетень ФінІнКом» № 05

ДІЗНАЙСЯ ДЕТАЛІ

Отримай безкоштовно відео по темі

Пропозиция дня

Отримай 50% кешбек

за свое хорошее поведение