Контактні телефони Контактні телефони

До закриття

Фінансова підтримка

Малий і мікро-бізнес у ринковому середовищі – це як невелика рибка в океані. Поки кити поглинають цілі косяки планктону, малята задовольняються залишками цього бенкету або незначних частин. Вони і готові були б відрізати шматочок побільше, але власний розмір не дозволяє.

Якщо не враховувати фактор конкуренції, то основною перешкодою малогота мікробізнесу також є його розмір. Вони краще пристосовуються, більше клієнтоорієнтовані, активніше в пошуку замовлень. Як наслідок і клієнти до них тягнуться частіше, але… найчастіше буває, що вигідні угоди проходять повз або від них доводиться відмовлятися через відсутність доступних фінансових ресурсів. Виходить, що витрачається зусиль багато, а от результат не той, котрий міг бути.

З однієї сторони неправильно втрачати гроші, які так потрібні, з іншого боку – а що робити, якщо фінансові механізми не працюють так, як потрібно?

От реальні приклади з життя:

Приклад перший. З’явився покупець, що замовляє продукцію на умовах оплати проти поставки. Швидко знайшовши виробника, домовляєшся про ціну і тут нюанс – він без передоплати нічого не запускає у роботу. Як бути? Звести прямо замовника та виконавця – дорівнює втратити замовлення. Звичайно, можна влаштувати «танець із бубномі спробувати одержати свої агентські, але самі знаєте, чим це закінчується.
Приклад другий. Постійний клієнт для розвитку мережі або збільшення запасів на складі зробив замовлення більше звичайного. Як бути? Виходить, і відмовити не можна, щоб не втратити його, і підвести його не хочеться, а на виконання замовлення ресурсу не вистачає. З конкурентом об’єднатися – знову ж ризик втрати клієнта. Передати замовлення конкурентові (перезамовити) – так не тільки, вигоди не буде, одна морока, а й зовсім буде загублений клієнт з чужої провині.
Приклад третій. Надійшло нестандартне замовлення, а на матеріал або устаткування грошей не вистачає. Як бути? Сусіди та родичі стільки не позичать. Кредит практично не реально взяти. Так ще й строк піджимає.
Приклад четвертий. Реальний тендер. Підготовлено відмінну конкурентну пропозицію із кращими умовами. Тендерне оголошення вимагає додатка банківської гарантії як підтвердження можливості забезпечення зобов’язань. Як бути? Йдеш до банку, а тебе про залишки на рахунку запитують. А там або порожньо, або немає.

І таких прикладів можна приводити безліч. Напевно зіштовхувалися з ними?

А всього були б вільні тисяч сто, але… їх немає. Залишається або банк із його бюрократією та псуванням нервів, або кредитне товариство з його заморочками та кабальними відсотками.

Аналітично-консалтингова група «ФінІнКомспеціалізується на створенні, супроводі та підтримці малого і мікробізнесу. Розуміючи, що такі питання часто виникають, ми вирішили допомогти у їхньому вирішенні своїм клієнтам. Є дві основні вимоги:
1. бути нашим клієнтом по бухгалтерському обслуговуванню не менш 3 місяців;
2. фінансування виділяється під реальні угоди.

Наша пропозиція укладається у наданні безпроцентної цільової поворотної фінансової допомоги. Розмір такої допомоги – у розмірі необхідного фінансування, але не більше 100 тис.грн. Строк, на який надається допомога, до 90 календарних днів (тобто до 3 періодів фінансування по 30 календарних днів кожний).

За веденням періоду фінансування стягується плата в розмірі 3 % від суми фінансування на перший день такого періоду фінансування.

Дуже прості правила одержання фінансування. Так для одержання фінансування необхідно направити директору АКГ “ФінІнКом” наступні документи:
– лист у вільній формі з описом ситуації та прикладених документів на підтвердження викладеного;
– погодити умови і підписати договір на фінансування.

Документами, які підтверджують викладене в заявці на фінансування, є: проекти договорів і договору намірів, заявки на поставку, протокол узгодження умов, документи підтверджувальну тривалість співробітництва та режиму фінансування й т.п. У деяких випадках може знадобитися укладання договору з контрагентом або підтвердження проведення аналогічних угод.

Іноді може знадобитися оформлення застави для одержання фінансування. Необхідність застави визначається у кожному конкретному випадку за результатом оцінки ризиків, строків і розміру залученого фінансування. Більшість фінансованих угод – беззаставні.

Предмет застави визначається в кожному конкретному випадку. Заставою також може виступати устаткування, матеріали або продукція, які фінансуються, фінансові зобов’язання, корпоративні права тощо.

Як бачите, навіть у самий важкий час ми підтверджуємо свій девіз: «Рішення для бізнесу».

Error: Contact form not found.

    Пропозиция дня

    Отримай 50% кешбек

    за свое хорошее поведение


      ЗАЯВКА НА ПІДБІР ПРОЕКТУ

      Заявник

      ПРОПОЗИЦІЯ

      Проєкт

        ЗАЯВКА НА ФІНАНСУВАННЯ

        ЗАЯВНИК

        ПОПИТ

        Проект

          Заявка на пошук бізнесу
          для придбання

          ЗАЯВНИК


          ІНТЕРЕС