Модернізація статуту ТОВ | Дніпро, Дозвільні процедури, Київ, Одеса, Харків | FIRM.UA
 

ми з Вами з 1999 року

Модернізація статуту ТОВ

Приведемо статут у повну відповідність 
із Законом про ТОВ і ТДВ від 28.02.2018 року

ЦІНА – 2490* грн

СТРОК – 3 дні

* – кешбек 10 % постійним клієнтам

УВАГА!
До 17.06.2019 року підприємства звільнені від сплати збору за реєстрацію модернізованого статуту.

СТАТУТОМ БУДЕ ВРЕГУЛЬОВАНО

  • додаткові права та обов”язки
  • переважні права учасників
  • режим дотримання паритету частин
  • порядок вступу та виходу учасника
  • процедура відчуження частки

ПОСЛУГА ВКЛЮЧАЄ

  • консультацію щодо нововведень
  • підготовку протоколу, статуту
  • організацію нотаріального завірення
  • внесення нового статуту до Держреєстру
  • механізм передачі частини у заставу
  • механізм захисту від зловживань
  • період формування статутного капіталу
  • строк виплати дивідендів
  • та багато іншого згідно Закону

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

  • нотаріальне засвідчення протоколу та статуту
  • держмито за внесення інших змін**

** реєстраційні дії по модернізації статуту звільнені від сплати держмита до 17 червня 2019 року



Чи правда, що частина пунктів статуту буде недійсною?

У який строк необхідно внести зміни?

Які наслідки ігнорування вимог Закону?









Так. Згідно до п. 3 Прикінцевих і перехідних положень Закону залишаються у силі тільки ті пункт статуту, які не суперечать Закону на день його вступу у силу.

Законом передбачено пільговий період приведення статуту у відповідність - протягом 12 місяців.
На цей період учасники звільняються від сплати державного мита за такі процедури.

Потенційний ризик полягає у:
- блокування роботи керівника компанії (ст. 44 Закону)
- можливості зміни учасників без узгодження з іншими учасниками (ст. 21 Закону)
- виникнення податкових наслідків при непрямому нарахування дивідендів (ст. 26 Закону)
- відповідальність за невиконання ряду встановлених процедур щодо регулювання діяльності компанії (ст. 31 Закону)
- можливість стягнення частки виконавчими службами з продажем її через аукціон (ст. 22 Закону)









© ГК "ФінІнКом" 1999-2019 FIRM.UA - рішення для бізнесу