найближчий офіс

якщо ні, змініть

Рекрутинг: пошук талантів

Персонал – це найбільша цінність компанії. І хоча цей актив не враховують у квартальних і річних балансах, він прямо впливає на прибуток підприємства.

Підбор кадрів є відповідальним внутрішнім процесом підприємства, що вимагає значної витрати часу і ресурсів.

Багато компаній приділяють цьому питанню особливу увагу і не обмежуються відбором тільки за професійними якостями кандидатів.

Якщо перед Вами стоїть завдання пошуку та підбора персоналу, існує кілька способів для її вирішення:
1. самостійний пошук;
2. пошук через рекрутингову агенцію.

Розглянемо кожний із варіантів.

Самостійний пошук. Даний варіант пошуку може проводитися самим керівником підприємства або доручатися іншому співробітникові (кадровик, секретар і т.д.). Слабкою стороною такого пошуку є непрофільність процесу для виконавця і відрив виконавця на значний час від виконання безпосередніх функцій.

Пошук через рекрутингову агенцію. У цьому варіанті робота передається рекрутинговій компанії. Фахівці цієї компанії здійснюють роботу з пошуку, оцінки і відбору кандидатів, збору та перевірки рекомендацій про них. Вам надають на остаточний відбір тільки цільових кандидатів. Слабкою стороною такого пошуку є необхідність оплати даної послуги.

Якщо Ви цінуєте свій час й орієнтовані на якісний результат, то кращим способом для Вас буде пошук фахівців через рекрутингову агенцію.

Поговоримо детальніше про особливості такого варіанту підбору персоналу.

Основні переваги, через які компанії звертаються до рекрутингової агенції, – це:
– компетенція і досвід рекрутерів;
– експертне знання ринку праці та робочої сили;
– велика, зібрана роками база даних;
– конфіденційність пошуку при небажанні фірми афішувати зміну персоналу;
– більша економія часу й інших ресурсів замовника.

При виборі рекрутингової агенції варто звертати увагу на наступні моменти.

Сфери роботи агенції. Ви починаєте співробітничати з конкретним фахівцем, що має практичний досвід у підборі певних фахівців. Він також володіє ситуацією на ринку праці та робочої сили, орієнтується у розмірах заробітних плат за спеціальностями і, відповідно, зможе професійно оцінити вакансію, надати консультаційну підтримку і якісно підібрати персонал.

Наявність власної бази даних резюме. Однак клієнти неправильно оцінюють її ефект. Вона не дозволяє безпосередньо закривати вакансію, а лише допомагає прискорити відбір кандидатів, що були переглянуті раніше. Іноді така база корисна при пошуку відсутніх на вільному ринку праці кандидатів (head-hunting) або закритті вакансії «рідких фахівців».

Дотримання конфіденційності пошуку. Підприємство, що здійснює пошук, звичайно не бажає афішувати зміну персоналу,внутрішні реорганізації і кадрові перестановки, особливості умов праці. Оскільки, приходячи на першу співбесіду до рекрутингової агенції, кандидат не знає, у якій конкретно компанії існує вакантна позиція, на яку він претендує, це виключає одержання інформації інформаторами компаній-конкурентів.

Платник послуг. Оплату послуг рекрутингових агенцій оплачує компанія роботодавця, але деякі агентства беруть оплату і з кандидатів.Це обмежує коло кандидатів.

Вартість послуги. Вартість визначається категорією і складністю підбора фахівця. Багато агенцій у середньому називають 12-35% від річного доходу працевлаштованого фахівця. Такий розрахунок не є об’єктивним, оскільки залежить від фінансових можливостей компанії й амбіцій кандидата. Більш зручними та прозорими умовами для роботодавця, є фіксовані ціни на рекрутингові послуги, які прямо залежать від складності закриття вакансії (категорії).

Наявність передоплати. Дозволяє замовникові зрозуміти серйозність підходу. Адже підписання договору без передоплати – це ознака того, що агенція тільки спробує закрити вакансію. Одержуючи передоплату, компанія бере на себе зобов’язання у кожному разі надати послугу.

Проведення попереднього аналізу – також ознака серйозного підходу до надання послуги.

Гарантія заміни. Агенція повинна приймати на себе гарантійні зобов’язання із надання безкоштовної заміни кандидата, якщо він не пройшов випробовувальний термін.

Пошук персоналу через АКГ «ФінІнКом» повністю відповідає зазначеним вимогам.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

  Пропозиция дня

  Отримай 50% кешбек

  за свое хорошее поведение


   ЗАЯВКА НА ПІДБІР ПРОЕКТУ

   Заявник

   ПРОПОЗИЦІЯ

   Проєкт

    ЗАЯВКА НА ФІНАНСУВАННЯ

    ЗАЯВНИК

    ПОПИТ

    Проект