найближчий офіс

якщо ні, змініть

Терміновий підбір персоналу

Для будь-якого керівника знайома така стандартна ситуація: ваш співробітник, як і належить за законодавством, за два тижні повідомляє про звільнення або того гірше інформує, що з якихось причин більше не вийде на роботу.

Ні для кого не секрет, що на чолі будь-якого успішного бізнесу варто укомплектований і спрацьований штат співробітників. Але ця ідилія порушена. Що ви робите в такому разі?

Перше, що спадає на думку – доручити відбір кандидатів на раптово виниклу вакансію … секретарю або бухгалтеру. Вони в свою чергу завзято беруться за її виконання.

Спочатку вони спритніші по знайомих з метою зрозуміти, чи не потрібна комусь із них робота? Після пошукають в Інтернеті. Продзвонивши і поспілкувавшись з парою-другий кандидатів, запал пропадає. Так проходить перший тиждень. Час втрачено, в очах виконавця не видно тієї искринкой, яка була ще тиждень тому, вас охоплює певне занепокоєння, тому що проблема не вирішена.

Ви вирішуєте показати, як треба працювати і намагаєтеся закрити вакансію самі, але через велику завантаженість просто не доходять руки. А ті спроби, що були зроблені, показали складність підбору.

Так що ж робити, якщо з’явилася вакансія, а терміни закриття обмежені?

Скажемо відразу, що ситуація не рідкісна. Послуга термінового підбору найбільш часто затребувана в таких областях як адміністративна і технічна підтримка, комерція, маркетинг, фінансові послуги та бухгалтерія, телекомунікації та інформаційні технології.

Для таких ситуацій створена послуга термінового підбору персоналу. Як випливає із самої назви, вона полягає у швидкому підборі фахівців на наявну чи з’явилася вакансію. Найчастіше така послуга актуальна для фахівців середньої або початкового рівня, до яких пред’являються стандартні й адекватні вимоги.

Як правило, терміни підбору складають до 7 днів в залежності від посади та умов праці. Тому вона дозволяє виправити помилку, допущену при підборі персоналу секретарем або бухгалтером.

Порядок дій наступний:
1. Зверніться в рекрутингову компанію, яка надає послугу термінового підбору персоналу. В оперативному порядку призначте зустріч і поспілкуйтеся з фахівцем цієї компанії на предмет визначення можливості і способу закриття вакансії в терміновому порядку.

Пам’ятайте, що не всі вакансії можна закрити в термін до 7 днів, наприклад:
– «Дефіцитні», тобто ті, де потрібно підібрати кандидатів рідкісних професій або сфер діяльності;
– Нестандартні умови праці, тобто з нестандартним графіком роботи, частими відрядженнями, суміщенням функцій;
– Явно слабкі умови оплати, тобто низький рівень оплати, відрядна (бонусна) система оплати і т.д.

2. Відпрацюйте умови для вашої вакансії.

Завдання рекрутера допомогти вам у цьому питанні, адже він володіє інформацією щодо стану ринку праці за сферами діяльності та галузями, добре знайомий з вимогами кандидатів. Це є запорукою правильного заповнення заявки для оперативного закриття вакансії.

3.Дайте 2-3 дні рекрутеру для запуску механізму пошуку кандидатів. Сюди включається весь комплекс робіт з пошуку, як в наявній базі даних, так і відкритих джерелах, здійснення відбору резюме, проведення співбесід.

Знайте, що з відібраними кандидатами проводяться співбесіди, визначається рівень їх професійних навичок, необхідні компетенції, провідні мотиви діяльності, відповідність кандидата корпоративній культурі компанії. Також в обов’язок рекрутерів входить така рутинна обов’язок, як детальна перевірка рекомендацій з попередніх місць роботи кандидатів.

4. Проведіть співбесіди. Будьте готові в оперативному порядку призначати співбесіди з направленими до вас претендентами.

Пам’ятайте, по-перше, рекрутери вже робили відбір, згідно вашої заявки, а тому направляють вже відібраних (найкращих) фахівців. Не варто ними нехтувати.

Клієнту надають розгорнуті відомості в письмовому вигляді про всі здобувачів, які включають в себе дані про освіту, історії трудової діяльності, професійних і особистісних якостях.

По-друге, якщо ви виявили на співбесіді якийсь момент, який випадково був упущений при заповненні заявки, відразу повідомте про це рекрутера, щоб він міг внести відповідні коригування.

5. Повідомте рекрутера про результати співбесід.

Рекрутер підтримує зворотний зв’язок з претендентами. Він повідомляє їх про результати, а також може отримати, при необхідності, додаткові відомості, які потрібні для прийняття рішення роботодавцем.

За допомогою послуги термінового підбору персоналу, можна швидко вирішити проблему відсутності кваліфікованого співробітника і механізм вашого бізнесу знову запрацює в безперебійному режимі.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

  Пропозиция дня

  Отримай 50% кешбек

  за свое хорошее поведение


   ЗАЯВКА НА ПІДБІР ПРОЕКТУ

   Заявник

   ПРОПОЗИЦІЯ

   Проєкт

    ЗАЯВКА НА ФІНАНСУВАННЯ

    ЗАЯВНИК

    ПОПИТ

    Проект