найближчий офіс

якщо ні, змініть

Тихо! Працюють гроші

Таке бажане поняття «дохіду поєднанні зі словом «пасивнийзалучає до цієї ідеї все більше прихильників. При цьому, сприймається буквально з підтекстом. Скажіть, ну хто не хоче нічого не робити і отримувати грошики?

Коли вам обіцяють отримувати пасивний дохід, кажучи: «Дайте нам свої заощадження, і ми знайдемо їм застосування …», ви напевно думаєте про обман. Але ця стаття про інше: про те, як отримувати гроші нічого не роблячи, або як змусити гроші працювати на вас.

Як відомо, нічого нізвідки не береться, і нічого нікуди не зникає. Це підтверджує і наука, і життєва мудрість. І якщо недосвідчений дерев’яний хлопчик Буратіно в «Країні дурнівзаривав свої монетки в землю, з надією, що на цьому місці виросте грошове дерево, то навіть він виконував певну порцію праці: копав, садив, охороняв… Не кажучи про те, що самі монетки заробив взагалі тато Карло.

Що ж таке насправді «пасивний дохід», наскільки він імовірний?

З активним доходом все зрозуміло: заробляєте лише тоді, коли працюєте. Наприклад, зробили стілець, продали його і отримали з цієї операції дохід. Щоб отримати дохід знову, знову доведеться майструвати стілець.

Пасивний дохід – це дохід, який не залежить від щоденної діяльності і надходить до Вас постійно за дію або роботу, виконані одного разу раніше. Наприклад, на стільці сидів сам президент. Виставляєте її в музеї і від кожного відвідувача отримуєте невелику суму за перегляд свого унікального стільця.

Зверніть увагу, що навіть у цьому варіанті закладені певні дії: стілець, по-перше, необхідно зробити, по-друге, потрібно знайти варіанти, щоб саме на ньому посидів сам президент. А це теж вимагає чималої праці! Тепер спробуйте власника музею переконати у тому, що відвідувачі будуть ходити і дивитися на цей стілець. Все вийшло? І тільки тепер Ви, нічого не роблячи, отримуєте пасивний дохід від своєї табуретки, набуваючи фінансову незалежність, але на основі роботи виконаної одного разу.

Створення пасивного доходу – свого роду мистецтво, оволодіти яким має прагнути кожен бізнесмен, та й звичайний обиватель. Попрацював один раз, а дохід отримав постійний. Саме таким мистецтвом володіють багаті люди, які стверджують: «Ти повинен вибирати ту діяльність, яка приведе тебе до резидуального (пасивного) доходу. Тоді прийде час, коли ти зможеш більше не працювати, а дохід буде збільшуватися».

Які ж способи пасивного доходу існують?

1. Безумовно, одним з найбільш поширених видів пасивного доходу є вкладення вже зароблених коштів на депозит, у цінні папери, інвестування дохідних проектів. Набуваючи фінансової культури, ми все краще розуміємо, що гроші повинні працювати і заробляти власнику той самий пасивний дохід. Однак власник з розумом повинен свої заощадження вкладати.

Що означають слова: «Не можна тримати яйця в одному кошику», – починаєш розуміти, коли корзина впала й усі яйця розбилися. Фінансовий ризик на ринку існує завжди, а тому, розміщуючи свої заощадження на депозитах, цінних паперах, акціях, ми повинні реально розуміти, що десь можливий провал. Не варто довіряти «золотимобіцянкам з високими відсотками доходу. Відкриваючи депозитний вклад, слід реально оцінити платоспроможність банку, обіцяний розмір доходу, можливість оперативного повернення вкладень.

2. Яскравим прикладом пасивного доходу є здача в оренду нерухомості. Вкладені кошти у придбання нерухомості дають постійний пасивний дохід у вигляді оплати за оренду від наймачів. Слід зазначити, що це досить поширений і безпечний метод зберігання своїх заощаджень в умовах нестабільного ринку. Хоча і тут можливі певні втрати, але придбана нерухомість завжди залишається у ціні. Мінус – невисокий дохід. Плюс – під заставу нерухомості завжди можна взяти кредит, а за крайньої необхідності продати сам об’єкт.

3. Простим і зрозумілим прикладом отримання пасивного доходу є отримання гонорару за авторський твір у літературі, музиці. При кожному виданні раз написаної книги, випуску музичного диску автор отримує гонорар, більш того, при дотриманні законних авторських прав і нащадки будуть одержувати гонорар за працю, зроблену одного разу.

Та ж ситуація з патентом на розроблену технологію, механізми та інше. Авторське право на програмні продукти, бази даних та інше також дає можливість творцеві одержувати пасивний дохід від користування результату його праці. Навіть, якщо Ваш продукт використовують нечасто, все одно оплата за патентом на основі авторського права буде надходити у гаманець.

4. Рясніє розповідями про пасивний дохід інтернет. При цьому передбачається отримувати дохід від рефералів, рекламу на сайті, продажі відео та текстових матеріалів. У будь-якому випадку передбачається початкове вкладення праці у створення та постійну адміністративну підтримку сайту, поповнення цікавими матеріалами та інше. Чому б і ні? Правда, потрібні якісь спеціальні навички.

5. Досить зрозумілим є і приклад отримання доходу від розкрученого бренду, яким став вже класичним приклад з Макдональдс. Відкриваючи свій ресторан під цим брендом, ви зобов’язуєтеся творцям ідеї виплачувати постійний відсоток від свого активного доходу (франчайзингові платежі), але при цьому користуєтеся усіма благами налагодженого бізнесу.

В принципі, на подібній підставі будуються і всілякі варіанти мережевого маркетингу. Коли бізнесмен отримує відсоток від доходів інших реалізаторів товару, залучених ним на ринок. Наприклад, Наташа, торгуючи косметикою, запропонувала цю форму заробітку Ніні і Васі, проте Ніна і Вася зобов’язуються виплачувати Наташі, наприклад, 0,2 % від своїх доходів. Дрібниця, але приємно. Якщо Наташа зуміє створити для себе досить широку мережу дистриб’юторів, а Вася і Ніна теж подумають, як попрацювати на власні інтереси, пасивний дохід буде збільшуватися у кожного з приходом нової людини до торгової мережі.

6. Один з найнадійніших видів пасивного заробітку – це отримання дивідендів від працюючого бізнесу. Перед придбанням важливо оцінити ринковий попит на продукцію, що виготовляється підприємством, актуальність її у кризовій ситуації, перспективу розвитку підприємства та попиту на продукцію.

Досить поширеним у світі є досвід передачі свого капіталу в управління. Коли людина, що має пристойні кошти наймає керуючого свої капіталом, платить йому певну заробітну плату, а сам отримує дохід від працюючого бізнесу. Відзначимо, пасивним цей дохід буде тільки для власника і буде побудований на витрачених раніше зусиллях.

Підводячи підсумки, можна сформулювати головне. Будь-яка справа буде ефективна тоді, коли буде створена основа для отримання пасивного доходу, тобто заробітної плати з продовженням. На жаль, такий результат категорично виключений у разі продажу себе у вигляді найманої праці. Прагнучи до певної фінансової незалежності, ми повинні намагатися створити механізм (джерело), ​​що приносить пасивний дохід. Але не слід чекати «манни небесної». Починайте вже сьогодні!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

  Пропозиция дня

  Отримай 50% кешбек

  за свое хорошее поведение


   ЗАЯВКА НА ПІДБІР ПРОЕКТУ

   Заявник

   ПРОПОЗИЦІЯ

   Проєкт

    ЗАЯВКА НА ФІНАНСУВАННЯ

    ЗАЯВНИК

    ПОПИТ

    Проект