найближчий офіс

якщо ні, змініть

Віртуалізація бізнесу

Вплив інформаційного століття при технологіях, що активно розвиваються, на сучасний бізнес дуже значний. Перехід до інформаційного століття дозволив зробити два основних відкриття: по-перше, інтернет – універсальна сфера обміну інформацією і, по-друге, ї технічні та програмні продукти, які його забезпечують.

Інтернет, як доступний інформаційний простір, відкрив широкі можливості перед розвитком бізнесу. Ідея віртуалізації бізнесу, що дозволяє поєднувати економічність і зручність без втрати ефективності, виявилася більш ніж популярною у наш час. Особливо це питання стало актуальним для структур малого та середнього бізнесу в після кризовий період. Віртуалізація бізнесу – черговий вектор напрямку розвитку ділових відносин.

Так що ж таке віртуалізація бізнесу?

Під віртуалізацією ми розуміємо використання технологій зі спрощення та забезпечення більш зручних способів створення і ведення бізнесу, комунікацій між клієнтом і постачальником, виробником. Такими технологіями є:
– віртуальний офіс;
– хмарні технології;
– оренда програмного забезпечення;
– інтернет-представництво.

Розглянемо детальніше.

Віртуальний офіс. Це економічно вигідна пропозиція комплексу послуг, при якому компанія або взагалі існує без офісу, або має право використовувати робочі місця в коворкінг-центрі. У будь-якому випадку такий бізнес реалізований на основі роботи в інтернет-просторі, що дозволяє реалізувати офісні послуги для службовців та клієнтів. Такий офіс, як правило, має свій віртуальний телефонний номер і обслуговується за адресою. Надаються можливості для комунікацій (за допомогою ресурсів Skype, Google Talkтощо), а також роботи персонального секретаря або спеціаліста колл-центру.

Робота у віртуальному офісі більшістю розцінюється виключно з позитивного боку. По-перше, економія коштів. По-друге, мобільність співробітників і їх зацікавленість у фінансовому результаті праці дає позитивну результативність. Як не дивно, відсутність офісу позбавляє нас від проблем відносин у колективі, таких понять як лікарняні, запізнення, обмеження робочого часу. А це означає, діяльність спрямована на результат у першу чергу, а не на процес. Крім того, вся робота автоматично фіксується, виключаючи можливості недбайливого ставлення співробітника до своїх обов’язків. А головне – сам бізнесмен має можливість у будь-який момент отримати доступ до кожного документу, вивчити фінансовий звіт та інше, маючи увесь бізнес у своєму смартфоні (у прямому сенсі слова).

Існує і можливість реалізації мобільного робочого місця (де та будь-коли), яке діє на базі хмарних технологій. Принцип побудови простий – на зовнішні сервери виносяться усі необхідні інформаційні ресурси і забезпечується цілодобовий доступ до них з будь-якого кінця Світу за допомогою інтернету. При цьому працівник або клієнт отримує доступ до всіх необхідних йому для роботи корпоративних даних, працюючим сервісів, інформації.

У colocation-центрі, який обладнаний спеціальним устаткуванням, можуть бути реалізовані різні бізнес-моделі, замовникам надаються надійні приміщення, необхідні з’єднання до мережі для хостингу та інше. Такі центри роблять все необхідне, щоб забезпечити конфіденційність інформації, гарантовану безпеку і надійність, стійкість до аварій.

Відкриваються чудові можливості для аутосорсінгу, роботи віддалених співробітників. Крім того, з’являється можливість винаймання кваліфікованого фахівця, не обмежуючись територіальними кордонами. Можливості віддаленої роботи, яку надає інтернет, величезні. Безумовно, вони найбільш актуальні для людей з обмеженими фізичними можливостями, які тепер можуть себе почувати повноцінними членами суспільства.

Зараз не потрібна наявність власного програмного забезпечення. Багато дата-центрів надають послуги по здачі його в оренду. Вам не потрібно від нині думати про законність прав користування, своєчасності оновлення програмного забезпечення, антивірусний захист і т.д. Все це можна отримати за помірну плату.

Зараз ні у кого не виникає сумнівів, що одним з найбільш економних каналів продажів є інтернет. Онлайн-продажі проводяться у самих різних сферах, починаючи від об’єктів нерухомості і продуктів важкого машинобудування, і закінчуючи білизною та іграшками. Не менш популярна система електронних платежів, що розвивається гігантськими темпами в усьому світі.

Практично кожна поважаюча себе фірма, магазин мають окрім офісу свій сайт, через який можна реалізовувати продукцію. Однак і це не межа, інтернет надає можливість для діяльності віртуальних офісів, віддаленої роботи службовців, продавців-консультантів, бухгалтерів та інших працівників.

Чи зручна така діяльність безпосередньо стороні яка продає і виробляє? Безумовно, так. Віртуалізація бізнесу дозволяє зробити його доступним для клієнтів і службовців незалежно від географічного положення, інфраструктура звільняється від прив’язки до конкретного офісу, його устаткуванню, а це, природно, дає серйозну економію у платежах за оренду приміщення, енергоносії та витратні матеріали.

Підводячи підсумки, потрібно сказати, що бізнесмени, які ще не зрозуміли перспективність віртуалізації бізнесу, значно втрачають у конкурентній спроможності. Вони будуть змушені або повернутися до вирішення цього питання надалі, або їх бізнеси вимруть, як свого часу вимерли динозаври.

Проте досвід показує, що інтернет-бізнес розвивається з величезною швидкістю, завдяки своїй мобільності, швидкому реагуванню на зміни попиту і, безумовно, новим технічним розробкам. Його ресурси практично безмежні.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

  Пропозиция дня

  Отримай 50% кешбек

  за свое хорошее поведение


   ЗАЯВКА НА ПІДБІР ПРОЕКТУ

   Заявник

   ПРОПОЗИЦІЯ

   Проєкт

    ЗАЯВКА НА ФІНАНСУВАННЯ

    ЗАЯВНИК

    ПОПИТ

    Проект