найближчий офіс

якщо ні, змініть

Як обрати пакет юридичного обслуговування?

Як показує світова практика, наші західні сусіди довіряють вирішення складних юридичних питань приватним юридичним компаніям, а не штатним юристам (in-house lawyers). Таке рішення пов’язане із більш широким спектром послуг, що надаються, більшою професійністю у багатьох сферах права та високим рівнем конфіденційності. Сьогодні українські компанії активно переймають досвід своїх іноземних колег.

Для того, щоб зрозуміти мотиви таких рішень, необхідно розібратися у юридичному ринку України.

У нашій країні практикуючих фахівців в області юриспруденції можна умовно поділити на три категорії:
а) штатні юристи,
б) юристи/адвокати-фрилансери й
в) юридичні фірми.

Безумовно, представники кожної із зазначених вище категорій мають свої плюси і мінуси. Але перед нами стоїть завдання визначити оптимального «кандидата» для юридичного супроводу підприємства.

Пропонуємо розібратися, чому ж фірми відмовляються від послуг штатних юристів? Адже, що може бути краще штатного юриста, що перебуває у сусідньому кабінеті, обізнаний про всі особливості підприємства й одержує на місяць фіксовану плату не залежно від специфіки й обсягу роботи?

Тут існує ряд, як загальновідомих проблем, так і чисто специфічних нюансів. До перших можна віднести «приховані платежі», з якими зіштовхується будь-який керівник: забезпечення нового співробітника робочим місцем, усім необхідним для роботи (законодавча база, підписка на спеціалізовані видання та інше), втрату «соцального навантаження» на суми зарплати.Під специфічними нюансами мається на увазі рівень кваліфікації юриста та ступінь довіри, що керівник готовий йому надати.

Початківець юрист іде на роботу не стільки за грішми, скільки за досвідом. Він готовий за символічну плату виконувати абсолютно всі завдання, поставлені керівником. Питання заключається у тому, як він буде їх виконувати і якою ціною для підприємства? Досвідчений юрист знає ціну своєї кваліфікації. Він відразу передбачить, щоб його заробітна плата містила у собі оплату всіх позаурочних робіт й оплату вирішення «нестандартних» завдань.

Нерозголошення конфіденційної інформації штатними співробітниками, як правило, на підприємствах урегульований слабко. У найкращому разі розробка положень про конфіденційність покладає на юристів, які, у свою чергу, не вважають, що ці умови повинні поширюватися і на них.

Що стосується другої категорії, то тут так само простежується пряма залежність рівня гонорару від кваліфікації. Більше того, дані фахівці вкрай рідко займаються наданням послуг щодо юридичного обслуговування, тому що вони більше орієнтовані на разові замовлення (наприклад, консультування, ведення справ у суді тощо).

Третя ж категорія у корені відрізняється від перших двох.

По-перше, у юридичних компаніях дуже чіткі вимоги до відбору кандидатів на посади юристів, тому всі співробітники – це висококласні профільні фахівці, які доповнюють один одного.

По-друге, у юридичних компаніях кожен фахівець – це експерт конкретного напрямку. Він досконально знає свою сферу права та має досвід вирішення аналогічних питань.

По-третє, юридичні фірми дуже строго дотримують конфіденційності інформації, довіреної їм клієнтами, оскільки у договорах юридичного обслуговування передбачена серйозна відповідальність за розголошення такої інформації.

Однак підходи юридичних компаній до юридичного обслуговування сильно відрізняється. Якщо зробите аналіз, то Ви переконаєтеся, що у багатьох чисто формальний підхід, тому що не завжди зрозуміло, який саме обсяг та якість послуг одержує клієнт за ті суми, які він повинен оплачувати щомісяця.

ГК «ФінІнКом» розробила новий підхід до юридичного обслуговування. Цей підхід заключається у тому, щоб допомогти клієнтові зрозуміти та визначитися якого рівня обслуговування необхідне клієнтові і які саме послуги будуть входити у його пакет. Завдяки такому підходу ми можемо надати послуги, що відповідають очікуванням клієнта, і дати адекватну вартість таких.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

  Пропозиция дня

  Отримай 50% кешбек

  за свое хорошее поведение


   ЗАЯВКА НА ПІДБІР ПРОЕКТУ

   Заявник

   ПРОПОЗИЦІЯ

   Проєкт

    ЗАЯВКА НА ФІНАНСУВАННЯ

    ЗАЯВНИК

    ПОПИТ

    Проект