найближчий офіс

якщо ні, змініть

Позики бізнесу в Одесі

Бажаєш більш вигідні умови, ніж відсотки за банківським депозитом?
Вкладай кошти у реальний бізнес – це набагато вигідніше!

ПЕРЕВАГИ ПРЯМОГО ФІНАНСУВАННЯ

 • Вигідно

  Прибутковість від прямого інвестування у бізнеси, що діють, або перспективні стартапи у рази більше, ніж банківські депозити

 • Зручно

  Строк розміщення коштів узгоджується між сторонами. За бажанням ви можете пролонгувати співпрацю або розмістити фінанси в інший проект

 • Без комісії

  У нас відсутня будь-яка комісія або плата з інвестора. Ми зацікавлені у довгостроковому співробітництві


ВИГОДИ

 • дохідність – 2 % на місяць
 • валюта – USD / EUR / UAH
 • комісія – відсутня

ГАРАНТІЇ

Гарантіями повернення коштів є:
 • офіційне оформлення
 • пряме цільове фінансування
 • прив’язка до стабільної валюти
 • кваліфікований супровід
 • постійний моніторинг позичальника
 • персональний ментор позичальника
 • порука / страхування ризиків

УМОВИ

 • сума – від $ 2000
 • строк – від 1 місяця
 • спосіб – пряме інвестування позичальника

АЛГОРИТМ

Алгоритм співпраці наступний:
 • зустрічаємося для узгодження умов
 • підписуємо договір про співпрацю
 • підбираємо предмет фінансування
 • проводимо презентацію проекту
 • оформляємо договір позики
 • контролюємо виконання зобов’язань
 • забезпечуємо своєчасне повернення коштів

РОЗМІСТИТИ ФІНАНСИ

ДЕТАЛІ ТА НЮАНСИ► Вигоди цього способу фінансування?

► Як оперативно підбирається проект?

► Де зберігаються кошти до передачі позичальнику?

► В якій валюті видається фінансування?

► Які витрати або комісійні я оплачую?

► Як забезпечуються зобов'язання?

► Який контроль здійснюється у процесі?

► Чи можливе дострокове повернення коштів?

► Як забезпечується конфіденційність?

► Чи оподатковується податком дохід від фінансування?Серед всіх фінансових інструментів найвигіднішим є пряме фінансування суб'єктів малого і середнього бізнесу реального сектору, що забезпечує найбільшу дохідність при відносно низькому ризику. Банки внаслідок необхідності резервування і складної процедури прийняття рішення фактично припинили кредитувати малий і середній бізнес на суми до 1 млн.грн. А саме такого кредитування найбільше потребує бізнес. У той же час на ринку відсутні інструменти для фізосіб, що забезпечують більш-менш гідну дохідність.
Саме тому ми почали поєднувати попит і пропозицію шляхом організації прямого фінансування підприємств реального сектору без банківського посередництва. При цьому інвестору забезпечується високий дохід на капітал, а для підприємств вартість фінансового ресурсу рівнозначна ефективній банківській ставці.

Залежно від предмета фінансування термін підбору і перевірки предмета становить від 3 до 10 робочих днів. Перевірка і аналіз стартапу або бізнес-проекту вимагає більше часу, ніж інші предмети.

До моменту прямої передачі грошових коштів позичальникові, а також з моменту повернення коштів вони знаходяться у їх власника. Договір співпраці не передбачає передачу коштів нам на зберігання тощо

Фінансування видається у будь-якій валюті - гривня, долар або євро. В усякому разі договір позики передбачає прив'язку до долара і автоматичний перерахунок за курсом на день виконання зобов'язання. Це також є способом уникнення інфляційних втрат.

Інвестор не вчиняє будь-яких виплат або комісій. Нашим винагородою є різниця у відсотку між оплачуваною позичальником і підлягає виплаті інвестору.

Оскільки даний вид інвестування є беззаставним, то виконання зобов'язань позичальником забезпечується рядом інших механізмів: попередня перевірка позичальника і проекту, страхування і поручительство, оформлення опціонних договорів, передачі ведення бухгалтерського обліку до нас, постійний моніторинг цільового використання та ефективності користування засобами, контроль виникнення ризиків.

При підборі проекту й у процесі наші спеціалісти:
- ретельно перевірять позичальника;
- проведуть аудит предмета фінансування;
- проконтролюють цільове використання;
- повністю ведуть облік позичальника;
- оптимізують фінансовий результат;
- моніторять здійснення виплат;
- забезпечують виконання зобов'язань.

Договір позики не передбачає будь-яких санкцій за дострокове повернення коштів позичальником. У той же час, договір є строковим і достроковий варіант повернення коштів за ініціативою інвестора можливий тільки в порядку процедури рефінансування (переуступки прав і обов'язків іншому інвестору).

Ми знаємо, що гроші люблять тишу. Тому обов'язково укладаємо і чітко виконуємо договір про конфіденційність. Ми розуміємо, що тривалість співпраці, в якому дуже зацікавлені, між нами повністю залежить від нашої чесності і репутації перед інвестором.

Оскільки договір позики оформляється між фізичними особами, то інвестор сам веде облік своїх доходів і звітує за них. Будь-які податки не утримуються нами або позичальником.ОБ’ЄКТ ФІНАНСУВАННЯ


ПРОФІНАНСОВАНО

РОЗМІСТИТИ ФІНАНСИ


Чому обирають нас?

Нас рекомендують

Сергій Пузько. Компанія “Еко-посуд Україна”
Звернувся в firm.ua для ведення бухгалтерії. Дякую, що допомогли вирішити і безліч інших проблем. Дуже подобається наша співпраця. Раджу всім знайомим!
Михайло Сенддігер
Співпрацюємо з компанією вже дуже давно! Але за роки роботи не помітив недоліків. Дуже подобається їх порядність, точність, оперативність. Вони справжні професіонали!
Сергій Тараненко. Компанія “Етек Плюс”
Співпрацюємо з firm.ua давно! Подобається наша спільна робота - все чітко і злагоджено! За час співпраці жодного разу не виникало ніяких претензій. Бажаємо далі продовжувати наше партнерство!
Володимир Сєров. Компанія “Зенітбут”
Працюємо з Firm.ua вже 3 роки. Чітко і якісно ведуть бухгалтерію - не виникало жодної проблеми. Дуже подобається наша співпраця і хотілося б у подальшому її тільки зміцнювати.
Микола Непом’ящий . “Український центр аналізу ресурсів”
Давно знайомий з цією компанією. Завжди ефективна, швидка і якісна робота - тому штатний бухгалтер мені не потрібен! У компанії дуже висока якість послуг за нормальними ринковими цінами.
[contact-form-7 404 "Not Found"]

  Пропозиция дня

  Отримай 50% кешбек

  за свое хорошее поведение


  +

   ✋ Момент! 👇

   У цьому відео розглядаються питання: як оцінити і як увійти в стартап, щоб заробити?